Historie společnosti

Společnost ADS LangLinx založila v roce 2013 skupina bývalých zaměstnanců globalizačních služeb společnosti Sun Microsystems - významné společnosti v oboru informačních technologií, kterou v roce 2009 převzala společnost Oracle. Dalším zakládajícím členem společnosti LangLinx je společnost ADS CZ, s.r.o. Pracovníci společnosti LangLinx v minulosti působili v rámci organizace globalizačních služeb u společnosti Sun Microsystems, přičemž těží z dlouhodobé zkušenosti v oblasti poskytování globalizačních služeb a řešení pro firemní klientelu.

Prostřednictvím zakládající mateřské společnosti ADS CZ, s.r.o. sahá firemní historie, přítomnost na trhu a reference zákazníků k roku 2001.

Organizace a model organizace LangLinx významně navazuje na zkušenost, znalost systémů a procesů vzdálené týmové spolupráce v rámci společného působení ve společnosti Sun Microsystems a Oracle. To přináší možnost nabízet našim podnikovým klientům kompletní rozsah jazykových, lokalizačních a webových služeb.

Od počátku našich aktivit v odvětví jsme se zaměřili na poskytování kompletních a technicky náročnějších řešení pro podnikovou klientelu v oblasti strukturované technické dokumentace, lokalizace software a webových jazykových řešení různých formátů digitálního obsahu. Organizace LangLinx disponuje společným produkčním centrem pro lokalizaci a technickou produkci dokumentů (SW lab a DTP studio). Mezi jiným poskytujeme kompletní před-produkční a post-produkční zpracování dokumentů a software na různých počítačových platformách. V rámci našeho spektra služeb podporujeme veškeré typy technické dokumentace s implementací grafických prvků, která věrně kopíruje strukturu zdrojového materiálu.